My Guitar

My Guitar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,406
  • DOSYA BOYUTU 9.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Borce Trajkovski

My Guitar ile Android cihazınızda gitar çalabilirsiniz

My Guitar oluşturduğu sanal gitar aracılığıyla Android cihazınızda gitar çalma imkanı sunan ücretsiz bir mobil gitar çalma uygulamasıdır.

Oldukça başarılı olan uygulama size adet gerçek bir gitar çalışyormuşsunuz gibi bir tecrübe yaşatmakta. My Guitar'ın en önemli özelliği size farklı tipte gitarları çalabilme imkanı sunmasıdır. Uygulama ile çelik telli akustik gitarın yanında naylon telli klasik gitar ve 2 adet farklı elektro gitar seçeneğinden biri çalınabilmekte.

My Guitar farklı gitar tiplerini çalabilme olanağını kullanıcılara sunmasının yanında farklı çalma tarzlarını da sunuyor. My Guitar ile solo şeklinde gitar çalabilir veya akorlar ile ritm çalabilirsiniz. Bunun yanında tel çekme moduyla arpej şeklinde gitar çalabilirsiniz. Eğer daha doğal bir tecrübe yaşamak isterseniz bu modların birleşimi olan combined modu deneyebilirsiniz.

My Guitar'da tam 325 adet akor yer alıyor. Stüdyo seviyesinde ses kalitesi sunan uygulama çoklu dokunmatik desteğine sahiptir. Hem sağ, hem de sol el ile kullanabileceğiniz My Guitar size 5 farklı klavye rengi seçeneği ve kapo seçeneği sunuyor. Tabletlerde de çalışabilen uygulama eğer her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir gitar sahibi olmak istiyorsanız deneyebileceğiniz başarılı bir alternatiftir.