My PillBox

My PillBox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 239
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Master B

My PillBox, içeceğiniz hapların saatlerini unutmamanız için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Düzenli olarak hap içenlerin veya hastalık süreçlerinde hap kullananların ücretsiz olarak indirip kullanabileceği My PillBox uygulaması ile hiçbir zaman ilaç saatinizi kaçırmazsınız. Hap içeceğiniz saatlere alarm kurabilirsiniz fakat bu işlem uygulama kadar efektif değil.

My PillBox uygulaması özellikle günlük veya haftalık olarak düzenli ilaç kullananlar için geliştirilen kullanışlı bir Android uygulamasıdır. İçeceğiniz ilaçların sürelerini ayarlayabileceğiniz gibi, ilaçlara notlar ve doktor tavsiyelerini ekleyebilirsiniz. Sağlığınıza kavuşmanın oldukça önemli olması nedeniyle büyük önem taşıyan ilaçların unutulması halinde bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemlerle karşı karşıya kalmamak için My PillBox size yardımcı olacaktır. Uygulama üzerinde birden fazla kullanıcı oluşturarak istediğiniz kişilerin ilaç takibini yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu özelliği kullanarak annenizin, babanızın veya çocuklarınızın ilaç alması gerektiği zamanları rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde hap ekleme işlemlerini daha kolay yapabilmeniz için 10 farklı hazır hap türü bulunuyor. Bu haplardan farklı olarak kendi ilaçlarınızıda ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Farklı kategoriler altında sınıflandırılan haplarınızı rahatlıkla takip ederek görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca içtiğiniz haplar geçmiş olarak kayıt edilerek ilerleyen süreçte ihityacınız olmanız durumunda uygulama üzerinden kontrol etmeniz sağlanıyor.

Tansiyon, şeker vb. hastalığa sahip olan kullanıcılar için büyük önem taşıyan ilaç kullanımında etkili olabilecek olan My PillBox'ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.