MY-Tube

MY-Tube

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,106
  • DOSYA BOYUTU 0.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mohamed Rashad

YouTube videolarını kolay yoldan bilgisayarınıza indirmek ve dönüştürmek için bu programı kullanabilirsiniz.

YouTube üzerinden izlediğiniz videoların indirilememesinden ve her yeniden izlemek istediğinizde en baştan yüklenmelerinden şikayet ediyorsanız MY-Tube programı sizin için hazırlanmış demektir. En kolay yoldan YouTube videolarını bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan program hem tamamen ücretsiz olarak sunuluyor, hem de kullanımı ve anlaşılması kolay bir arayüzden oluşuyor.

Standart YouTube formatı olan MP4'ün yanında inen videoları MOV, WMV, 3Gp ve FLV gibi diğer video dosya formatlarına da dönüştürebilen program, bu işlemleri oldukça hızlı ve sistem kaynaklarınızı tüketmeyecek şekilde tamamlıyor. Ayrıca, indirdiğiniz videoların direkt indirme linklerini de internet yahut arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylece sadece bir indirme değil indirme linki paylaşma programı haline de gelen MY-Tube sayesinde tüm YouTube video işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Formatı dönüştürülecek videoların kalitelerini de kendi isteğinize göre belirleyebilir ve böylece daha az yer kaplamalarını sağlayabilirsiniz. Sık sık video indirenlerin kesinlikle şans vermesi gereken programlar arasında olduğuna inanıyorum.