MyFitnessPal

MyFitnessPal

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 987
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MyFitnessPal.com

MyFitnessPal ile egzersizlerinizi ve diyetinizi kontrol altında tutabilirsiniz

MyFitnessPal eğer diyet yapıyorsanız, kilo verme ve zayıflama için veya formunuzu korumak için kendinize bir rehber arıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir fitness uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir spor ve sağlık uygulaması olan MyFitnessPal temel olarak günlük kalori alımınızı ve kalori yakmanızı hesaplamanıza yardımcı oluyor ve kendinize hedefler belirleyerek bu hedefleri takip etmenizde size yol gösteriyor. Uygulama içerisinde yer alan kalori sayacı ile tüketeceğiniz besinlerin kalori miktarlarını hesaplayabiliyor ve günlük kalori ihtiyacınıza uygun yiyecekleri seçebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde 5 milyondan fazla yiyeceğin kalori miktarı listeleniyor. Bunun yanında MyFitnessPal size egzersiz bakımından da yol gösteriyor. MyFitnessPal içerisindeki 350'den fazla egzersizden size uygun olanlarını seçebilirsiniz veya kendinize özel egzersizler oluşturabilirsiniz. Kendi kalori miktarınızı uygulamaya girerek nabız ölçerler veya kalori raporu veren cihazlar ile birlikte uygulamayı uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

MyFitnessPal ile kendi tükettiğiniz yiyeceklerin de kalorilerini hesaplayabilirsiniz. Uygulama içerisindeki yemek tarifi hesaplayıcıyı kullanarak kendi yemek tariflerinizin besin içeriklerini görebiliyorsunuz. Uygulama ile yemek öğünlerinizi kaydedebiliyor ve tekrar kullanabiliyorsunuz.

Sosyal bir uygulama olan MyFitnessPal arkadaşlarınızla uygulama içerisinde iletişim kurmanıza imkan veriyor. Bu sayede diğer arkadaşlarınızın MyFitnessPal üzerindeki gelişimlerini takip edebiliyor ve birbirinizi motive edebiliyorsunuz.