Nation Soccer

Nation Soccer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 383
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici delight.IM

Nation Soccer, ülkenizin takımını seçerek diğer milli takımlara karşı mücadele vereceğiniz basit ama eğlenceli bir futbol oyunudur.

Nation Soccer, içerisinde 24 ülkenin milli futbol takımı bulunan ve futbol severlerin eğlenerek oynayabileceği oldukça basit fakar bir o kadar da eğlenceli bir Andrıid futbol oyunudur.

Oyuna giriş yaptıktan sonra kendi ülkenizin takımını seçerek maç yapabilir, turnuvaya katılabilir veya kariyer modunda oynayabilirsiniz. Oyuna kısa bir süre içerisinde bluetooth kullanarak arkadaşalarınız ile oynayabilme özelliği eklenecek. Fakat uygulama henüz deneme şamasında olduğu için şuan bu özellik aktif değil.

Takımların güç ve hız gibi bilgilerini kendi ekranlarında görerek rakiplerinizi tanıyabilirsiniz. Ülkenizi en iyi şekilde temsil etmek için elinizden gelenen en iyisini yaparak gerek kariyer modunda gerekse turnuvalarda başarı elde etmelisiniz.

Diğer gelişmiş futbol oyunlarına göre çok daha basit tasarlanan Nation Soccer'ın grafik tasarımları oldukça sade ve güzel. Futbolu seviyor veya ilgi duyuyorsanız, Android cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz mükemmel bir futbol oyunu olan Nation Soccer'ı ücretsiz olarak indirerek denemenizi öneririm.

Not: Oyun şuan test aşamasında olduğu için geliştirilmeye devam edilmektedir. Yeni özellikler, problemlerin düzeltilmesi ve performans geliştirmeleri ile önümüzdeki sürede oyunu çok daha fazla sevebilirsiniz.