Naturpic Audio Editor

Naturpic Audio Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 988
  • DOSYA BOYUTU 4.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naturpic Software

Naturpic Audio Editor, kullanıcıların ses dosyalarını düzenleyebilmeleri için tasarlanmış güçlü bir ses düzenleme aracıdır.

Naturpic Audio Editor, hem yeni başlayan hem de deneyimli kullanıcılar tarafından kolayca kullanılabilecek bir ses düzenleme programıdır. İçerisinde ses dönüştürme, kaydetme ve düzenleme işlemleri için birçok kullanışlı özellik yer almaktadır.

Profesyonel ses düzenleme yazılımları içerisinde yer alan birçok ses efektini ve düzenleme fonksiyonunu kullanıcılara sunan Naturpic Audio Editor, düzenleme sırasında kopyalama, kesme, yapıştırma veya karıştırma gibi sıradan özellikleri de kullanıcılara sunmaktadır.

Düzenlemek istediğiniz ses dosyalarını program içerisine dosya yöneticisi yardımıyla atabilir ve ardından istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Program maalesef sürükle bırak özelliğini desteklemiyor.

Tüm ses dosyalarınıza amplifikasyon, gürültü azaltma, fade in, fade out gibi birçok efekt ekleyebileceğiniz program, MP3, WMA, WAV, OGG, RAW ve daha bilinen birçok ses dosyası formatı için destek sunmaktadır.

Bilgisayarınız üzerinde yer alan ses dosyalarını düzenlemek, dönüştürmek ve dinlemek için bir programa ihtiyacınız varsa, Naturpic Audio Editor'ü denemenizi öneririm.