NAVTEX Marine Weather

NAVTEX Marine Weather

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Optimus Prime Apps

NAVTEX Marine Weather uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan direkt olarak denizlerdeki hava durumu bilgilerine erişebiliyorsunuz.

NAVTEX Marine Weather uygulaması, denizcilikle ilgilenen Android kullanıcılarının faydalanabilecekleri ücretsiz hava durumu uygulamaları arasında yer alıyor ve özellikle denizlerdeki koşullar hakkında bilgilendirmeler sağladığı için genel kullanım alanının denizcilik olduğunu söyleyebilirim. Kolay kullanımlı ve detaylı bilgiler sunabilen yapısı sayesinde bir an önce aradığınız detaylı bilgilere erişim sağlayabilmeniz de mümkün hale geliyor.

Uygulamanın elde ettiği hava durumu, rüzgar, fırtına ve diğer tüm bilgiler NAVTEX'in dünya çapındaki mobil istasyonlarından elde ediliyor ve böylece neredeyse kesintisiz bir şekilde bilgileri almak mümkün hale geliyor. Sadece sayısal istatistikler değil, aynı zamanda uyarılar ve genel bilgilendirme mesajları da uygulama ile sunulduğu için kendinizi güvende tutmak için uygulamadaki tüm bilgilerden faydalanabiliyorsunuz.

Ancak açık denizlerde mobil cihazınızın internet bağlantısında sıkıntılar oluşabileceğini ve bu durumda uygulamanın sunucularına erişmekte zorlanabileceğinizi unutmamalısınız. Dolayısıyla sadece uygulamaya güvenmemek ve başka bilgi kaynakları elde etmek de önemli. Ancak yola çıkmadan önce uyarı ve bilgilendirmelere göz atarak kararlarınızı vermeniz tabii ki mümkün.

Uygulamanın üreticisi elde edilen verilerin resmi olmadıklarını ve bu nedenle resmi kaynaklardan sunulan bilgilere de kullanıcıların dikkat etmelerini öneriyor. Yine de ek bir bilgilendirme aracı olarak göz atmaktan çekinmeyin.