NBA LIVE Companion

NBA LIVE Companion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 118
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

NBA LIVE Companion resmi NBA Live 16 yardımcı uygulamasıdır

NBA LIVE Companion, Electronic Arts'ın popüler basketbol oyunu NBA Live 2016 için geliştirdiği resmi bir NBA Live 2016 yardımcı uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan NBA LIVE Companion temel olarak kendinizi NBA Live 16 içerisinde oynayabileceğiniz bir basketbol oyuncusuna dönüştürme imkanı veriyor. Uygulama temel olarak NBA LIVE geliştirici ekibinin NBA oyuncularının yüzlerini NBA LIVE oyunlarına aktarmak için kullandığı GameFace HD teknolojisini mobil cihazlarınıza aktarıyor. Bu teknolojiden faydalanarak uygulama yüzünüzü tarıyor ve sizi bir oyun karakterine dönüştürüyor.

NBA LIVE Companion ile kendi yüzünüzü oyuna aktarabilmek için uygulama içerisindeki kamerayı kullanarak özçekim fotoğrafınızı çekiyorsunuz. Bu işi yaparken yüzünüzün doğru miktarda ışık aldığından emin olmanız gerekiyor. Ortamın ne düşük ışıklı ne de yüzünüzü parlatacak kadar yüksek ışıklı olmaması gerekiyor. Çekim yaparken yüzünüzü ekrandaki çerçecenin içerisine denk getirmeniz gerekiyor. Bu adımdan sonra fotoğrafınızı çekiyorsunuz ve uygulama fotoğrafınızı işlemeye başlıyor. Oyuncunuzun adını, soyadını, spikerin kullanacağı takma adı, ülkesini, eyaletini ve şehrini belirledikten sonra kahramanınızı oyuna aktarabiliyorsunuz.