NEO TURF MASTERS

NEO TURF MASTERS

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DotEmu

NEO TURF MASTERS mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir golf oyunudur

NEO TURF MASTERS 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız klasik golf oyununun günümüz mobil cihazları ile uyumlu hale getirilmiş versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan NEO TURF MASTERS'ta daha önceden de eski atari oyunlarını mobil cihazlara uyarlayan DotEmu'nun imzası bulunuyor. Japonya'da Big Tournament Golf adıyla tanınan NEO TURF MASTERS'ı dokunmatik kontrollerle uyumlu hale getiren ve bu iş için özel bir arayüz geliştiren DotEmu'nun iyi bir iş çıkardığını söyleyebiliriz.

NEO TURF MASTERS'da oyuncular 6 fakrlı golf kahramanından birini seçerek turnuvaya katılıyorlar ve birincilik için mücadele ediyorular. Her golfçü kendine has bir karaktere sahip. Seçtiğimiz golfçüyle dünyanın farklı noktalarındaki golf sahalarına konuk oluyoruz. Oyunu dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte aynı cihaz üzerinden çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Bu çok oyunculu oyun modu sıra tabanlı bir şekilde oynanmakta.

NEO TURF MASTERS gamepad desteğine de sahip.