Newspaper Toss

Newspaper Toss

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Brutal Studio

Newspaper Toss'ta dinamit yerleştirdiği gazeteleri evlere fırlatan karaktere yardım ediyoruz.

Newspaper Toss, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ilginç konusuyla dikkat çeken bir aksiyon ve beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda bisikletiyle gazete dağıtmaya çıkan bir çocuğun tehlikelerle dolu macerasına tanıklık ediyoruz.

Oyundaki temel görevimiz bisikletiyle ilerleyen bu karakteri engellerden kaçırarak mümkün olduğunda yol almasını sağlamak. Pek de masum olmayan karakterimiz, evlerin camlarını kırmak için gazetelerin arasına dinamitler yerleştiriyor.

Engellerden kaçarken bir taraftan da söz konusu bu dinamitli gazeteleri evlere fırlatmamız gerekiyor. Tüm bunlara ek olarak bir de rastgele dağıtılmış olan altınları toplamamız gerekiyor. Bölümlerde sergilediğimiz performansa göre ödüllendirildiğimiz bu oyunda kazandığımız paralarla bisikletimizi upgrade edebilme şansına sahibiz.

Çok uzun soluklu bir oyun olmasa da boş zamanları değerlendirmek için oynanabilecek keyifli bir oyun. Bu tarz oyunlardan keyif alıyorsanız Newspaper Toss'u denemenizi öneriyorum.