Night Vision Spy Camera

Night Vision Spy Camera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 779
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sergio Barbara

Night Vision Spy Camera, Android cihazlarınızın kamerasını kullanarak karanlıkta daha net görüntüler elde etmenizi sağlayan kullanışlı bir kamera uygulamasıdır.

Night Vision Spy Camera, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızın kamerasını kullanarak karanlık ve az ışıklı ortamlarda çok daha net fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlayan ücretsiz bir kamera uygulamasıdır.

Casus kamera olarak adlandırılan uygulama ile, cihazınızla normal şartlarda fotoğraf çekemediğiniz karanlık ve ışıksız ortamlarda net fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlıyor. Oldukça kullanışlı ve etkili olan Night Vision Spy Camera  oldukça ufak boyutlu ve sade bir uygulamadır.

Çektiğiniz fotoğrafları Whatsapp, Facebook, Instagram, Twitter, Viber, Tango, ve diğer popüler sosyal medya platformları üzerinden paylaşma imkanı sunan uygulamayı kullanarak çok seveceksiniz. Bu işlemi yapabilmek için ''share'' tuşuna basmanız ve paylaşmak istediğiniz platformları seçmeniz yeterlidir.

Sizde geceleri veya az ışıklı ortamlarda fotoğraf veya videolar çekmek istiyorsanız, hemen ücretsiz olarak Night Vision Spy Camera uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.