Ninja Time Pirates

Ninja Time Pirates

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 412
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HappyGiant, LLC

Son derece başarılı bir RPG olan Ninja Time Pirates'ta zamanda yolculuk ederek düşman birimlerine karşı koymaya çalışıyoruz.

Ninja Time Pirates hem bilim kurgu hem de aksiyon öğelerini başarıyla harmanlayan bir Android oyunudur. Aksiyonun bir an bile duraklamadığı oyunda çok sayıda fantastik silah ve doğaüstü teknolojiler bulunuyor.

Oyundaki amacımız dünyanın geleceğini kurtarabilmek için geçmişe yolculuk edip uzaylıları yok etmek. Bu yolda farklı özelliklere ve güçlere sahip tarihsel karakterleri yönetebiliyoruz. Son derece keyifli bir RPG olan Ninja Time Pirates'da 20 aksiyon dolu bölüm yer alıyor. Dİlerseniz bu bölümlerden ilerleyebilir, dilerseniz de sonsuz saldırılara karşı koyabileceğiniz savaş haritasında düşmanlara karşı mücadele edebilirsiniz.

Aksiyon RPG'den beklendiği gibi Ninja Time Pirates'ta da power-uplar, upgrade seçenekleri ve silahlar bol çeşitliliğe sahip. Dilediğimiz özelliğimizi güçlendirip düşmanlara karşı avantaj elde edebiliyoruz. Oyunda yer alan araçları da kaçırabilme yetisine sahibiz. Son teknoloji ürünü bir UFO tankını kaçırıp düşmanların arasına dalmak son derece eğlenceli bir aktivite olabiliyor.

Oyunda daha rahat ve hızlı ilerleyebilmek için uygulama iç isatın alma yapabilirsiniz. Bunlar çok gerekli değil fakat çoğu oyuncu bunları satın almayı tercih edecektir.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Ninja Time Pirates son derece heyecanlı bir oyun ve sınırsız eğlence vaat ediyor.