Noom Walk

Noom Walk

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,578
  • DOSYA BOYUTU 1.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noom Inc.

Noom Walk, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz güzel ve başarılı bir adım sayma uygulamasıdır.

Noom Walk, attığınız adımları sayabilen güzel ve başarılı bir Android uygulamasıdır. Adımlarınızı sayarken oldukça düşük miktarda batarya tüketimi gerçekleştiren uygulama çok etkileyici.

Sağlıklı bir yaşam için gün boyunca atmanız gereken adım sayısı yaş, kilo ve boyumuza göre değişebilir. Bu uygulama sayesinde günlük atacağınız adım sayısını belirleyerek, o rakama ulaştığımızda uygulama sizi bilgilendirir. 7 gün 24 saat boyunca sürekli adımlarınızı sayan uygulamanın çalışması için yüklemeden sonra herhangi bir açma/kapama işlemine gerek yok. Kendisi arkaplanda sürekli olarak çalışır.

Geçmiş günlerde attığınız adım sayıları hafızasında tutarak daha sonra kontrol etmeye ihtiyaç duyduğunuzda görebilmenizi sağlar.

Günlük attığınız adım sayılarının altında '' yorum yapma '' ve '' Beşlik Çak '' seçenekleri bulunuyor. Bu özellikleri kullanarak arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle attığınız adım sayılarını kıyaslayabilir aynı zamanda birbirinize destek olabilirsiniz.

Android platformundaki en iyi adım sayma uygulaması olarak nitelendirebileceğim uygulama üstelik tamamen ücretsiz.

Bu uygulamayı hemen indirerek adımlarınızı saymak için almanız gereken ekstra cihazlara fazladan para ödememiş olursunuz.

Not: Benzer uygulamalara göre çok daha düşük batarya tüketimi yapmasının sebebi diğer uygulamaların kullandığı GPS sistemini kullanmayarak, onun yerine akıllı algoritmalar ve algılayıcılar ile çalışır.