Normandy Battle

Normandy Battle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 927
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kristen Kraft

Normandy Battle heyecanlı bir savaş oyunudur

Normandy Battle bize 2. Dünya Savaşı'nın havasını yaşama fırsatı veren, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir savaş oyunudur.

D-Day olarak adlandırılan efsanevi Normandiya Çıkarması'nı konu alan oyunda tek başına Nazi Almanyası'na karşı koyan bir müttefik askerini yönetiyoruz. Bu çıkarma sırasında bir grup Nazi askeri müttefik ordusunun Normandiya'ya çıkmasını engellemek için harekete geçmiştir. Savaş başlamış ve bu Nazi askerleri acımasızca saldırmaya başlamıştır. Deneyimli bir asker olarak bizim görevimiz bu düşmanları saf dışı bırakmak ve mevzilendiğimiz sığınağı ele geçirmeden hepsini öldürmektir. Bu görevimiz sırasında sadece Nazi askerleriyle karşılaşmıyoruz; düşman uçakları ve daha birçok Nazi birliği üzerimize akın akın gelmektedir.

Normandy Battle'da sığınağımızın dışarıya açılan kısmından bize doğru yaklaşan düşman birliklerini hedef almalı ve sığınağımıza erişmeden hepsini durdurmalıyız. Oyunda ilerledikçe düşman sayısı ve oyunun heyecanı artıyor ve bize zorlu anlar yaşatıyor. Eğer savaş oyunlarını seviyorsanız Normandy Battle farklı bir seçenek olacaktır.