Not Golf

Not Golf

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ronan Casey

Not Golf, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir beceri oyunudur.

Not Golf, boş vakitlerini değerlendirmek isteyen kullanıcıların hoşuna gidecek tarzda bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, golf sporu gibi olmayan ama golf dinamiklerine sahip bir platformda hedefe bir şekilde topumuzu sokmaya çalışacağız. Her yaştan insanın Not Golf gibi beceri oyunlarında eğleneceğini söyleyebilirim.

Öncelikle oyunun genel yapısından bahsetmek istiyorum. Not Golf oyununda sizi çok fazla zorlayacak dinamikler bulunmuyor. Göze hoş gelen grafikler ve güzel bir atmosferde oyunu oynuyoruz. Oyun kontrollerinin de bir o kadar basit olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Tek yapmanız gereken topu hedefe değecek şekilde ayarlayarak fırlatmak ve başarıyla temas etmesini sağlamak. Not Golf'de geçmemiz gereken zorlu bölümler veya öldürmemiz gereken bir düşmanımız bulunmuyor. Sadece biraz isabetli atışlar yapmalısınız. 

Eğlenceli bir oyun arayan her yaştan insanın oynayabileceği Not Golf oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi öneririm.