Nun Attack Origins: Yuki's Silent Quest

Nun Attack Origins: Yuki's Silent Quest

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 177
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Frima Studio Inc.

Nun Attack serisinin geçmişine inen bu oyunda ekibe katılmadan önce sert ve taviz vermeyen bir ninjaya dönüşen Yuki'nin hikayesi anlatılıyor.

Nun Attack, yani dünyayı kötülükten kurtaran psikopat hemşireler serisinin başarısından sonra geçmişe yönelik bir hikaye anlatmak isteyen yapımcılar, Nun Attack kadrosunun kökenlerine iniyor. Hemşirelerin uzak doğulu ninja üyesi olan Yuki ise baş aktör. Nun Attack Origins: Yuki's Silent Quest, ilk Nun Attack oyununu denemiş olanları şaşırtacak farklı bir oyun dinamiğine sahip. Nun Attack'in bela takımına katılmadan önce kendi köyünde barış içinde bir hayat sürdüren Yuki, karanlık dünyadan bir portalın açılmasından sonra kaçırılan 200'den fazla çocuğu kurtarmak için işleri kendi ele alıyor. Nunjutsu (rahibe-jutsu) dövüş stiline hakim Yuki'nin yeteneğini ön plana çıkarabilmek için mekaniklerdeki değişiklikler şu şekilde:

  • Fruit Ninja'yı andıran hareketlerle, yönünü seçtiğiniz tarafa doğru hızlı sıçramalar gerçekleştiriyorsunuz.
  • Bunu yaparken parmaklarınızla çizdiğiniz rota değil, başlabgıç noktanız ve seçtiğiniz bitiş noktası harekete yön veriyor.
  • Keskin yelpazelerle kakiplerinize bu sıçramalar sayesinde saldırıyorsunuz veya kaçırılmış olan çocukları kurtarıyorsunuz.

Nun Attack Origins: Yuki's Silent Quest, beceri isteyen bir oyun olsa da düşmanların yıktığı köyü yeniden inşa edebildiğiniz bir strateji unsuru da var. Tekrar yaplan binalar ve yerleştirilen insanlar aracılığıyla tahmin edeceğiniz gibi yeni power-up ve teçhizatlar yolunuza dost olacak.

90 bölüm ve 200'den fazla kurtarılması gereken çocuk ile Yuki's Silent Quest uzun soluklu bir eğlence sunabilecek yapıya sahip. Nun Attack serisini takip edenler için ise bu oyun olmazsa olmaz. Eskisini denemeyenler için ise tamamen farklı bir oyun keyfi sunan Nun Attack buradan indirilebilir.