Nusrat

Nusrat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27,542
  • DOSYA BOYUTU 251.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici T.C. GENÇLİK ve SPOR BAKANLIĞI

Nusrat, aksiyon dozu yüksek bir savaş oyunu arayanların gözardı etmemesi gereken, ücretsiz bir seçenek.

Nusrat, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş, soluksuz oynayacağınız bir aksiyon oyunu. Tarihimizin en şanlı ve en yürek burkan mücadelelerinden birisini verdiğimiz Çanakkale Savaşı'nı konu alan bu oyunda düşmanlara karşı vatanımızı savunmaya çabalıyoruz.

Oyun T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından geliştriilmiş ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunda kullanılan grafikler, modellemeler ve kontrol dinamikleri kaliteli bir oyundan beklenen düzeyi rahatlıkla yakalıyor.

Oyunun adı, boğazı mayınlarla döşeyip düşman gemilerine zor anlar yaşatan ve birçok ders kitabında adı geçen Nusrat (Nusret) mayın gemisinden geliyor. Oyunda kimi zaman Nusrat mayın gemisini kontrol ediyor kimi zaman da düşman birimlerine karşı bataryalarımızı savunuyoruz. Sunulan bu çeşitlilik oyunun kısa sürede monoton olmasını engelliyor ve çok daha uzun soluklu bir macera sunmasını sağlıyor.

Oyunda kullanılan kontrol mekanizması görevimize ve konumumuza bağlı olarak dğeişiyor fakat her türlü son derece rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Daha önce bu tarz birkaç oyun oynadıysanız kontrollere birkaç dakikada alışabilirsiniz.

Savaş oyunları oynamaktan keyif alıyor ve tarihimze merak duyuyorsanız Nusrat mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında.