Occupation

Occupation

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 274
  • DOSYA BOYUTU 59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici the3daction.com

Occupation, zombi istilasından kurtulabilmek için tüm zombileri öldürmeniz gereken heyecan ve aksiyon dolu bir Android oyunu.

Occupation, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir zombi öldürme oyunu. Fakat bu oyun bildiğiniz diğer basit zombi öldürme oyunlarının aksine çok daha gelişmiş özellik ve grafik kalitesi sunan başarılı bir oyun.

GTA, Left 4 Dead ve DayZ oyunlarınlarından esinlenerek geliştirilen oyunda göreviniz zombi istilasına son vermek ve zombilerin eline geçen kız arkadaşınızı kurtarmak.

Henüz demo olan oyunun tam versiyonu ilerleyen sürede çıkacak fakat demosunu oynamanın bile eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Geliştirilme sürecinde olan oyunun demosunun Android versiyonu bile 5 ile 10 milyon arasında indirilmeye sahip. Bu da oyunun ne kadar iyi olduğunun kanıtlarından bir tanesi.

iOS versiyonu da bulunan oyunda 11 farklı zombi ve canavar türü bulunuyor. Gece ve gündüzü ayrı ayrı yaşayacağınız oyunda ister otomatik hedef alma ile daha basit oynayabilir, isterseniz de hedefi kendiniz alarak daha zorlu bir oyun oynayabiliyorsunuz.

FPS ve TPS olarak oynayabileceğiniz oyunun demosunu hemen Android mobil cihazlarınıza indirerek oynamaya başlamanızı tavsiye ederim. Tüm zombileri öldürün ve kız arkadaşınızı ellerinden kurtarın!