Ocean Sounds Relax n Sleep

Ocean Sounds Relax n Sleep

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,027
  • DOSYA BOYUTU 12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zodinplex

Ocean Sounds Relax n Sleep ile okyanusun dinlendirici seslerini Android cihazınızdan dinleyebilirsiniz

Ocean Sounds Relax n Sleep, okyanus seslerini Android cihazlarınıza taşıyan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Yoğun bir iş gününün ardından zihninizi boşaltmak isteyebilirsiniz, ya da çalışırken işinize konstantre olamıyorsanız arkaplanda açık olan hafif bir doğa sesi çalışmalarınızdaki verimliliğinizi arttırabilir. İşte bu gibi durumlarda okyanus sesi, deniz sesi, martı sesi gibi sesler sizi rahatlatabilecek, daha etkin çalışmanızı sağlayabilecektir. Ocean Sounds Relax n Sleep bu tip sesleri birleştiren bir uygulamadır ve ister kulaklıkla ister Android cihazınıza bağlayacağınız hoparlör ile bu sesleri dışa aktarmaktadır.

Ocean Sounds Relax n Sleep uykuya dalma problemi yaşıyorsanız rahat uyuma konusunda da size yardımcı olabilir. Zihninizi yormadan hafiften meşgul edecek bir sesin uyku problemlerini çözmekte işe yaradığı bilimsel olarak kanıtanmış bir gerçektir. Ocean Sounds Relax n Sleep uygulamasını çalıştırarak günün stresini atabilir, uykuya dalma sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Ocean Sounds Relax n Sleep yoga ve meditasyon seanslarınızda da size oldukça yardımcı olabilir. Uygulamanın sunduğu farklı okyanus sesi seçeneklerinden birini seçerek kendinize ayırdığınız bu özel anları doğayla iç içe yaşayabilirsiniz. 

Ocean Sounds Relax n Sleep'in bir diğer güzel özelliği sunduğu okyanus seslerinden alarm sesi yapabilmenize imkan vermesidir. Ayrıca uygulama ile birlikte okyanus temalı ücretsiz bir duvar kağıdı da gelmektedir.