Offroad Legends 2

Offroad Legends 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 736
  • DOSYA BOYUTU 68.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dogbyte Games Kft.

Bir önceki oyunun bıraktığı yerden devam eden Offroad Legends 2, Milyonlarla oyuncuya eğlenceli bir devam bölümü sunmayı amaçlıyor.

Offroad Legends 2, çıktığı günden itibaren iddialı bir çıkış yapmayı kaderinde taşıyor. Bir önceki oyunu tam 5 Milyon insan tarafından indirilince devam oyunu niteliğinde olan bu ikinci bölüme ister istemez herkes merakla bakmaya başlıyor. Deneme ve yanılma mekanikleri üzerine kurulu 2 boyutlu bir araba sürme oyunu olan Offroad Legends 2 bizi hem grafikleriyle etkiledi hem de başarılı bulduğumuz fizik motoruyla tekrar tekrar oynamaya esir etti. Bir önceki oyun ile büyük benzerlikler olsa da daha fazla pis ve daha fazla araç size gerekli yeniliği katacaktır. GamePad desteği sayesinde oynamak için mobil cihazınızın ekranını parmaklamak zorunda da değilsiniz. Ufak çocukların da bu oyundan keyif alması için çocuk modu ile daha kolay pistler ve hasarsız oyunlar oynamak mümkün. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda uygulama içi satın alma var. Ama oyun içerisinde para almak yerine size sunulan arabaları açmak için bu opsiyonu kullanıyorsunuz.

Çöl kamyonetleri, 4x4 araçlar ve bu kategorideki her araca yakışır bir adrenalin yükü oyun arıyorsanız Offroad Legends 2, Hill Climb Racing'in yaptığı her şeyi daha başarılı bir şekilde aktarmayı başarıyor. Cihazınızın sınırlarını zorlayan kalitede grafikler, göz kamaştıran fizik motorunun başarısı ve 48 farklı pist bu oyunu son derece oynanabilir kılıyor. 12 farklı araç, sıra tabanlı multiplayer, GamePad desteği ve birçok oyun içi sürprizle bu oyun eğlence için biçilmiş kaftan.

ARTILAR

48 farklı pist

Etkileyici fizik motoru

Başarılı grafikler

GamePad desteği

EKSİLER

Uygulama içi satın alma