OGZSOFT Çoklu MSN

OGZSOFT Çoklu MSN

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37,572
  • DOSYA BOYUTU 0.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OGZSOFT

OGZSOFT Çoklu MSN aynı bilgisayar üzerinden birden fazla MSN Messenger hesabınıza bağlanmanızı sağlayan ve Windows işletim sisteminin bütün sürümleriyle uyumlu ücretsiz bir yazılımdır.

Tek bir bilgisayardan birden fazla MSN Messenger hesabına tek bir tık ile bağlanmanızı sağlayan OGZSOFT Çoklu MSN bütün Windows işletim sistemi sürümleri ile uyumlu halde çalışabilen kolay kullanıma sahip bir MSN Messenger yazılımıdır. Yazılımı aktif hale getirebilmek için Windows XP'de UYGULA butonuna basmanız yeterlidir. Vista ve Windows 7 olan işletim sistemlerinde yazılımı güvenli mod'da açıp çalıştırmanız ya da kullanıcı denetimini kapatmanız gerekiyor.

MSN'den çıkmadan birden fazla hesabı yönetebileceğiniz bu yazılım sayesinizde eşinize, arkadaşlarınıza veya size ait tüm hesapları yönetmeniz mümkün. MSN Messenger'ın güncel sürümleriyle uyumlu olan OGZSOFT Çoklu MSN tamamıyle ücretsizdir.

KURULUM:
Windows XP'de UYGULA butonuna basmanız yeterlidir. Vista ve Windows 7 olan işletim sistemlerinde programı güvenli mod'da açıp çalıştırmanız ya da kullanıcı denetimini kapatmanız gerekiyor.

KULLANICI DENETİMİNİ KAPATMA:
İlk olarak Başlat Menüsü > Denetim Masası > Kullanıcı Hesapları adımlarını izliyoruz ve açılan pencere üzerinden Kullanıcı Hesap Denetimi Ayarlarını Değiştir seçeneğine giriyoruz. Karşımıza gelen özellikler içerisinden 4 farklı kademe göreceksiniz. En alt kademeye getirip kayıt ettikten sonra OGZSOFT Çoklu MSN programından UYGULA butonuna basmanız yeterli olacaktır.

GÜVENLİ MOD'DA AÇMA:
Bilgisayarınız açılırken F8 tuşuna basınız. Karşınıza gelen sistem menüsünden Güvenli Mod seçeneğini seçip Enter tuşuna basınız. Windows Güvenli Mod'da açıldıktan sonra OGZSOFT Çoklu MSN programını çalıştırıp, hangi işletim sistemini kullanıyorsanız Vista-64 bit veya Windows 7-64 bit UYGULA butonuna bastıktan sonra Çoklu Msn'i kullanabilirsiniz.