OkHello

OkHello

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 113
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OkHello, LLC

OkHello Android uygulaması, ücretsiz olarak video sohbetler gerçekleştirmek isteyenlerin hoşuna gidecektir.

OkHello uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak arkadaşlarınızla toplu video sohbetler gerçekleştirmenizi sağlayan ücretsiz ve kolay kullanımlı bir uygulama. iOS işletim sistemli mobil cihazlara da destek sunması sayesinde tüm platformlardaki dostlarınızla sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hem birebir video sohbetlerini, hem de grup video sohbetlerini destekleyen uygulama, aynı zamanda yazılı sohbetlere de imkan tanıyor. Yazılı ve video sohbetler arasında anlık değişimleri hemen yapabildiğiniz için iletişiminiz çok daha kesintisiz bir şekilde ilerleyebiliyor.

İsteyen kullanıcılar sohbet anında fotoğraf, konum ve etiket gönderimi de yaparak sohbetlerini daha renkli hale getirebilirler. Aktif bir internet bağlantısı gerektiren OkHello, hem 3G hem de Wi-Fi ile çalışabiliyor ancak 3G video sohbeti sırasında kullanılan kotaya dikkat etmenizi öneriyorum.

Hızlı çalışan yapısı ve arayüzünün yeni kullanıcılar için bile oldukça basit olması sayesinde alanındaki en iyilerden birisi haline gelecektir. Gereksiz özellikler barındırmaması ile hem pil ömrünüze hem de cihazınızın hızına olumlu yönde katkıda bulunacaktır.