OmniFocus 2

OmniFocus 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 154
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Omni Group

OmniFocus 2 ile işlerinizi etkili bir şekilde yönetebilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz

OmniFocus 2 kullanıcılara iş hayatlarında, okul hayatlarında veya ev işlerinde yapmaları gereken görevleri bir düzene sokabilme ve etkili bir şekilde yönetebilme imkanı veren bir verimlilik artırma yazılımıdır.

Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz OmniFocus 2 yazılımı kullanıcılara görev yönetimi ve görev takibi yapabilmek için gerekli olan araçları sunuyor ve bu araçları kullanışlı ek özellikler ile birleştiriyor. OmniFocus 2 ile kolayca görevler yaratabiliyor, bu görevleri konum, kişi, zaman ve projelerle ilişkilendirebiliyorsunuz. Oluşturulan görevler farklı cihazlar kullanılarak takip edilebiliyor. OmniFocus 2'nin iPad ve iPhone ile uyumlu olan uygulamalarını kullanarak görevlerinizi bu cihazlarda da takip edebilirsiniz. OmniFocus 2'nin senkronizasyon özelliği kullanıcılara esneklik kazandırmakta.

OmniFocus 2 görevleriniz hakkında hassas detayları takip etmenizi kolaylaştırıyor. Tarihler, notlar ve dosya ekleri OmniFocus 2 kullanılarak görüntülenebilmekte, görevlerinizin eksiksiz yürütülmesi sağlanabilmekte. Ayrıca yazılımı kullanarak görevleriniz hakkında bildirimler oluşturabilirsiniz.

OmniFocus 2 ile görevlerinizi yapışkan notlara yazma derdinden kurtuluyorsunuz. Yazılım ile bütün notlarınız bir araya toplanıyor, yaklaşan görev tamamlama tarihleri bildirimlerle takip edilebiliyor ve olası karışıklıklar ve unutma durumları ortadan kalkıyor.