Open-Sankore

Open-Sankore

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,565
  • DOSYA BOYUTU 50.66 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Open-Sankore

Open-Sankore dijital sunumlar ve animasyonlar hazırlayabileceğiniz açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir programdır.

Open-Sankore ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir interaktif dijital sunum ve öğretim hazırlama yazılımıdır.

Açık kaynak kodlu bir program olan Open-Sankore her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kullabilmesi için birçok farklı dile çevrilmiştir. Türkçe dil desteğine de sahip olan programı tüm kullanıcılarımız rahatça kullanabilirler.

Yorum yazmak, resim çizmek, istediğiniz bölümleri vurgulamak gibi özelliklerin yanında Open-Sankore programı içerisine flash animasyonlar, resimler, sesler, videolar veya elinizde bulunan .pdf ve .ppt belgelerini de ekleyerek sunumlarınızı çok daha zengin hale getirebilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında sunumlarınızın içerisine Wikipedia, Google Maps vb. dinamik içerikleri de ekleyerek sınırlarınızı daha da zorlayabilirsiniz.

Open-Sankore ayrıca sunumlarınız için sizlere birçok farklı araç da sunmakta. Dinamik ekran yönetimi, sonsuz yakınlaştırma gibi araçlar sayesinde sunumların sadece önemli bir parçasını görüntüleyebilirsiniz.

Program içerisinde ek olarak kullanabileceğiniz bir HTML editörü, bir grafik editörü, bir web tarayıcısı ve bir anket editörü de bulunmaktadır.

Son olarak hazırladığınız sunumları kolayca yayınlayarak kaynaklarını insanlarla paylaşabilirsiniz. PDF belgesi formu, podcast ya da Planette Sankore portalı üzerinde sunumlarınızı paylaşabilirsiniz.