One Epic Knight

One Epic Knight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 272
  • DOSYA BOYUTU 31 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simutronics Corp

One Epic Knight kaliteli grafiklerle donatılmış bir Android oyunudur

One Epic Knight, Temple Run tarzı oyun yapısını en başarılı şekilde temsil eden ücretsiz bir ilerlemeli Android oyunudur.

Kahramanımızın bitmek bilmeyen macerasında kahramanımızı yönlendirerek engellerden kaçtığımız, aynı zamanda altınları toplayarak puanımızı arttırdığımız ilerlemeli oyun oldukça kaliteli üç boyutlu grafikleri ile öne çıkmaktadır. Yolculuğumuz boyunca bitmek bilmeyen tuzakları aşmalı, acımasız yaratıklardan kaçınarak değerli hazineleri toplamalıyız. Kılıç ve kalkanımız bu mücadelemizde düşmanlarımıza karşı bize yardımcı olurken yol üzerindeki hızlandırma gibi birçok güçlendirme bizleri bekliyor.

One Epic Knight kolay kontrolleri ile her oyunsever tarafından rahatça oynanabilmektedir. Oyunda karakterimizin zırhı gibi eşyaları değiştirerek güçlendirirken temel yeteneklerini harcayacağımız puanlarla ileri seviyelere taşıyabiliyoruz. Oyun bu yönüyle oyuncuların ilgisini canlı tutuyor. Arka arkaya topladığımız altınlar oyundaki puan kazanma katsayımızı arttırmaktadır. Bu nedenle engellere takılmadan daha çok altını toplamalı ve en yüksek puanı elde etmeliyiz.

One Epic Knight yüksek kaliteli yapısıyla denenmeyi hakeden bir Android oyunudur.