OpenSong

OpenSong

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 795
  • DOSYA BOYUTU 9.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sean Lickfold

Şarkılarınızın sözlerini, akorlarını ve diğer bilgilerini kolayca yönetebilmek için bu organizasyon programını kullanabilirsiniz.

OpenSong programı bilgisayarınızdaki müzik dosyalarınızı yönetmenize yarayan ve şarkılarla ilgili tüm bilgilerin organizasyonunu çok kolay hale getiren bir uygulama. Bu bilgiler arasında sözler, akorlar gibi tüm bilgiler yer alıyor. Sahip olduğu basit ve anlaşılır arayüz sayesinde kullanımı oldukça kolay hale gelen uygulama aynı zamanda ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak dağıtılıyor.

Programı kullanarak başlıklar girmeniz, altyazılar eklemeniz, isimler ve notlar eklemeniz, slaytlar yerleştirmeniz ve bunları klasörler halinde organize ettikten sonra şarkıları almak ve temalar uygulamak da mümkün hale geliyor. Anlayacağınız, program size her türlü kullanım olanağını sunuyor ve temiz bir şarkı arşivleme imkanı yaratıyor.

Daha deneyimli kullanıcıların şarkı özelliklerini kurcalamaları ve zaman damgasını, tempoyu, anahtar çizgisini değiştirme ve üçüncü parti uygulamalar tarafından yaratılan dosyaları kullanma şansı da var. Şarkı aktivitesi notları, arama fonksiyonu ve sunum ayarlarını düzenlemek de OpenSong ile yapabilecekleriniz arasında.

Amatör de olsanız profesyonel de, şarkılarınızın organizasyonunu yapmak ve onları her zaman düzen içerisinde tutabilmek için bu programı kullanabilirsiniz.