Orcs Must Survive

Orcs Must Survive

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 48
  • DOSYA BOYUTU 91.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Echoboom Apps

Orcs Must Survive, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Plants & Zombies alternatifi bir oyundur.

Orcs Must Survive, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz strateji, aksiyon ve savunma oyunu öğelerinin tamamını tek bir oyun içerisinde kullanıcılara sunan Plants & Zombies alternatifi bir oyundur.

Şeytani kralın Orc diyarlarına yolladığı şövalyeleri, büyücüleri ve hayaletleri durdurmaya ve Orc topraklarını tekrar eski huzurlu günlerine döndürmeye çalışacağınız oyun oldukça sürükleyici ve keyiflidir.

Bu kez Orc'ların yanında yer alacağınız ve stratejik olarak yerleştireceğiniz savunma üniteleri yardımıyla düşmanlarınıza geçit vermemeye çalışacağınız oyun fantastik bir ortaçağ dünyasını oyunculara sunmaktadır.

Tamamlamanız gereken birçok farklı bölümün yer aldığı oyunda ilerledikçe yeni düşmanlar ve karşınıza çıkan düşmanlara karşı Orc imparatorluğunu savunabileceğiniz yeni savunma üniteleri sizleri bekliyor.

En iyi savunma stratejisini belirlemeli ve şeytani kralın ordularına karşı koymalısınız. Orcs Must Survive'da Orc'ların kaderi tamamen sizin elinizde. Onları kurtarmayı başarabilecek misiniz?