Oyna Kazan

Oyna Kazan

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,721
  • DOSYA BOYUTU 13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Onedio Medya

Oyna Kazan: Onedio'dan Türkiye'nin en çok para kazandıran canlı bilgi yarışması

Oyna Kazan, Onedio’nun hazırladığı canlı bilgi yarışması oyunu. Tek kazananın olmadığı (tüm katılımcıların kazandığı), Türkiye’nin en çok kazandıran canlı bilgi yarışması Oyna Kazan, genel kültür bilgisine güvenen herkese açık.

İbrahim Selim’in sunumuyla, Türkiye’nin en yeni ve en çok para kazandıran canlı bilgi yarışması Oyna Kazan’da Türkiye’nin dört bir yanından kişilerle, arkadaşlarınızla, hatta ailenizle yarışabiliyorsunuz. Hadi, Eleq gibi Türkiye’de canlı yayınlanan bilgi yarışmalarından farklı olarak tek bir kişi para ödülünün sahibi olmuyor. Oyna Kazan’da para ödülleri yarışmada son 1 kişi kalana dek devam ediyor ve 1 kişi yarışmanın sonunda büyük ödülü alıyor. Lakin Oyna Kazan’da sadece 1 kişi kazanmıyor. Kazandıran sorular aşamasında yarışmada kalan herkes para kazanmaya başlıyor. Ödüller, doğru yanıtlarla katlanarak artıyor. Yarışmada kalmaya başarabilen kişi olursanız tüm ödüllerin sahibi oluyorsunuz. Verilen para ödülü de yüzlerce hatta binlerce lira. Para ödülünün yüksek olması dışında sorular çok daha zor ve belli bir soru sayısı yok.

Canlı yayın heyecanıyla normalde yanıtını bildiğiniz soruları bilememe durumunda kullanabileceğiniz 3 jokeriniz var. Ekstra can jokeri, çift cevap jokeri ve yanlış cevap eleme jokerlerinizi yarışma öncesinde alıyorsunuz. Jokerleri kazanmak için başka bir katılımcının sizin kullanıcı adınızı referans göstermeniz gerekiyor veya satın alıyorsunuz.