Oz: Broken Kingdom

Oz: Broken Kingdom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 80
  • DOSYA BOYUTU 34.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nexon

Oz: Broken Kingdom mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Oz: Broken Kingdom çocukluğumuzda özel bir yere sahip olan Oz Büyücüsü hikayesini bir mobil oyuna dönüştüren ve bize eğlenceli vakit geçirme imkanı sağlayan bir rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Oz: Broken Kingdom'da büyük karanlığa karşı savaş veren ve Oz diyarını bu karanlıktan kurtarmak için mücadele eden kahramanların hikayesi konu alınıyor. Kahramanlarımıza liderlik eden Ophelia Shen yanına arkadaşlarını alarak bu karanlığa hizmet eden canavarlarla yüzleşiyor ve heyecanlı karşılaşmalar yapıyor. Biz de bu karşılaşmalarda Ophelia ve arkadaşlarını yöneterek maceraya dahil oluyoruz.

Oz: Broken Kingdom RPG oyunlarının klasik yapısına sadık kalıyor. Oyunda kahraman takımımızı kuruyoruz ve düşmanlarımızla sıra tabanlı olarak savaşıyoruz. Takımımızdaki kahramanlar kendilerine has yeteneklere sahipler. Bu yetenekleri düşmanımızın hamlelerini göz önünde bulundurarak kullanmamız gerekiyor. Oyun, bu anlamda taktiksel bir yapıya sahip. Oyunda düşmanları yok edip görevleri tamamladıkça kahramanlarımızı geliştirebiliyoruz ve onlara yeni yetenekler kazandırabiliyoruz. 

Oz: Broken Kingdom'ı dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz arenalarda diğer oyunculara karşı savaşabilirsiniz. Oyunun en kuvvetli yönü ise grafikleri. Oz: Broken Kingdom'da bizi görsel bir şölen bekliyor.

ARTILAR

Güzel grafikler ve mekan tasarımları

EKSİLER