PAC-MAN Championship Ed.

PAC-MAN Championship Ed.

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,048
  • DOSYA BOYUTU 8.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Namco

80'lerin çıktığı ilk günden itibaren popüler olmuş, geçen 32 yıla rağmen halen oynanabilirliği koruyan efsane atari oyunun yeniden yorumlanmış halidir.

 1980 yılında Namco tarafından yapılmış ve geçen yirmi yıla rağmen popülerliğini hiç kaybetmemiş ender atari oyunlarından. Unutanlar, hiç oynamayanlar ve tekrar oynamak isteyenler için kısaca oyunun konusunu anlatalım. PAC-MAN Championship Ed., oyunun yeniden yorumlanmış hali olarak karşımızda. Farklı bir harita görüntüsü ve . boyut etkisi sayesinde oynaması daha zevkli alternatif Pac-Man oyunu.

 Pac-man aslında ağzını kocaman açabilen ve tek gözü olan sarı bir diskten ibaret. Sarı diski labirent tarzında hazırlanmış tek boyutlu haritalarda yön tuşları ile hareket ettiriyoruz. Yolumuzun üzerindeki diskleri toplayarak, peşimizde dolaşarak bizi yemeye çalışan hayaletlerden kaçarak bir sonraki seviyeye geçmeye çalışıyoruz. Ayrıca harita üzerindeki büyük diskleri toplayarak peşimizde dolaşan hayaletleri mavi renge dönüştürerek bu sefer biz onların peşine düşüyoruz ve yem olarak kullanabiliyoruz. Harita üzerinde beliren meyveleri de toplayarak bonus puanlar kazanabiliyoruz.