Paint for Whatsapp

Paint for Whatsapp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 594
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mizu Software Solutions

Paint for Whatsapp ile Whatsapp üzerinden paylaştığınız fotoğraflara çizimlerinizi ekleyebilirsiniz

Paint for Whatsapp, popüler Whatsapp anlık mesajlaşma servisinin fotoğraf paylaşımı özelliğini oldukça ilginç bir şekilde geliştiren ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Uygulamanın temel amacı Whatsapp üzerinde paylaştığınız fotoğraflara çizimler eklemenizi sağlamaktır. Bu yöntemle resim yapma yoluyla Whatsapp mesajlarınızı çok daha eğlenceli bir hale getirebilmektesiniz. Uygulama ile fotoğrafların üzerine seçeceğiniz renklerde çizimler, el yazıları ve işaretler ekleyebiliyorsunuz.

Paint for Whatsapp ile kolay bir şekilde fotoğraflara çizimler eklenebilmektedir Sade ve basit bir çizim aracı olan uygulama anında resim fotoğraflar üzerine resim yapmanıza izin veriyor. Bunun yanında oldukça pratik olan renk seçme aracı ve kolay anlaşılabilir yapısı uygulamanın herkes tarafından rahatça kullanılabilmesini sağlıyor.

Paint for Whatsapp ile resim yaparken fırça büyüklüğünü değiştirebilir, ihtiyacınıza göre çizim yapabilirsiniz. Dilerseniz hassas çizimler için daha ince bir fırça, büyük çaplı boyamalar için daha kalın bir fırça kullanabilirsiniz.