Panda Pop

Panda Pop

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,289
  • DOSYA BOYUTU 34.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SGN

Panda Pop oldukça eğlenceli bir balon patlatma oyunudur

Panda Pop Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve yüksek eğlence sunan bir balon patlatma oyunudur.

Panda Pop'da yavruları kaçırılan bir anne pandaya yardımcı olarak sevimli yavrularına kavuşmasına yardımcı oluyoruz. Kötü kalpli bir babun anne pandanın yavrularını tuzağa düşürmüş ve kaçırmıştır. Annenin yavrularına kavuşabilmesi için ise stratejik bir şekilde aynı renk balonları eşleştirmeli ve yavru pandaları serbest bırakmalıyız. Bu işi gerçekleştirebilmek için bize geçici olarak güçlendirme sunan çeşitli bonuslar hizmetimize de sunulmakta.

Panda Pop oldukça kaliteli ve şirin grafiklere sahip bir oyundur. Oyundaki karakter animasyonları göze oldukça hoş görünüyor ve oyunun atmosferini güçlendiriyor. Oyunda 90'ın üzerindeki birbirinden güzel bölümde yavru pandaları kurtarmaya çalışıyoruz ve en yüksek puanı toplamaya gayret ediyoruz.

Panda Pop birçok Android cihazda rahatlıkla oynanabilen bir yapıya sahiptir. Donanımsal olarak yüksek gereksinimlere sahip olmayan uygulama yine de kalitesini korumayı başarıyor ve oyun severlere bolca eğlence sunuyor. Eğer balon patlatma oyunlarını seviyorsanız Panda Pop'u kesinlikle denemelisiniz.