Papa's Freezeria To Go!

Papa's Freezeria To Go!

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 677
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Flipline Studios

Papa's Freezeria To Go! çok sayıda müşteriye hizmet verdiğiniz bir restroran işletme oyunudur

Papa's Freezeria To Go! eğer dondurma yapma yeteneklerinizi konuşturmak isterseniz tercih edebileceğiniz bir mobil restoran işletme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Papa's Freezeria To Go!'da yazın boş zamanlarını değerlendirmek ve biraz da eğlenmek için bir restoranda çalışmaya başlayan bir kahramanı yönetiyoruz. Bir adada deniz kenarında bir restoran olan Papa Louie'nin restoranında yaz olunca inanılmaz bir müşteri yoğunluğu yaşanmaktadır. Biz de kendimizi bu yoğunluğun ortasında buluyoruz ve dondurmalardan sorumlu eleman olarak restorana gelen müşterileri memnun etmeye çalışıyoruz.

Papa's Freezeria To Go!'da temel amacımız kısıtlı süre içerisinde müşterilerimizin istediği dondurmaları onlara hazırlayarak servis etmek. Fakat bu iş için aynı anda birden fazla şeyi takip etmemiz gerekebiliyor. Restorandaki yoğunluk arttıkça üzerimizde baskıyı hissedebiliyoruz. Oyunda doğru dondurma türünü seçtikten sonra o dondurmayı müşterilerimizin tercih ettikleri soslar, şuruplar ve diğer öğelerle birleştirmemiz gerekmekte. Müşterileri memnun ettikçe daha çok dondurma sosunun kilidini açabiliyoruz ve daha çok müşteri restoranımızı ziyaret ediyor.

Papa's Freezeria To Go! eğer restoran işletme oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir.