Paper Toss 2.0

Paper Toss 2.0

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 105
  • DOSYA BOYUTU 23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Backflip Studios

Paper Toss 2.0 geliştirilmiş özellikleriyle oldukça eğlenceli bir beceri oyunudur.

Bir önceki oyunu oldukça beğenilen Paper Toss ikinci bir oyunla yeniden karşımıza çıktı. Evde, işyerinde veya okulda kağıtları buruşturarak çöpe atmaya çalıştığımız aktiviteyi oyun dünyasına kazandıran Backflip, ikinci oyunla da milyonlarca kişiye ulaşmayı başarmış görünüyor. 

Paper Toss 2.0 bir önceki oyunun biraz daha geliştirilmiş hali diyebiliriz. Eklenen yeni özelliklerle birlikte oldukça eğlenceli bir hal almış. Öncelikle oyunu oynayacağınız mekanlardan bahsetmek istiyorum. Patron odası, ofis ortamı, depo, havaalanı ve tuvalet gibi mekanlarda oynayabileceğiniz gibi önceki oyunda bulunan basit, orta ve zor seviyelerinde de oynayabiliyorsunuz. Oynanış ise gerçekten çok başarılı. 

Herhangi bir mekanı girip oyuna başladığınızda vantilatörün sağladığı hava akımına karşı yön belirlemeniz gerekiyor. Stuff kısmından ise isabetli atışlardan kazandığınız puanlarla yeni öğeler alabiliyorsunuz. Bunların arasında bowling topundan tutunda muz'a kadar pek çok seçenek bulunuyor. Aldığınız öğelerin oynanışa etkisi ise gerçekten fazla. Örneğin buruşturulmuş bir kağıt rüzgara karşı çok falso alacağından isabetli atış yapmanız giderek zorlaşır. Oysaki bowling topu aldığınızda rüzgara karşı direnci fazla olduğundan pek zorluk çekmezsiniz. Bu bağlamda küçük ayrıntıların oyunu çok zevkli hale getirdiğini söyleyebilirim. Ayrıca ateş topu aldığınızda mekandaki objeleri ateşe verebiliyorsunuz. Patron odasında ya da ofis ortamında domates ya da daha farklı öğeleri onlara atarsanız çeşitli tepkiler alabilirsiniz. 

Paper Toss 2.0'ı hala denemediyseniz bir an önce indirmelisiniz. Tamamen ücretsiz olan oyunun kısa sürede bağımlısı olacağınızı unutmayın!