Paradise Island

Paradise Island

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 449
  • DOSYA BOYUTU 29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GIGL

Paradise Island şehir kurma tipinde eğlenceli bir oyundur

Eğer Simcity tarzı şehir kurma oyunlarını seviyorsanız Paradise Island bu eğlenceyi Android cihazlarınıza taşıyacak bir oyundur.

Güneşin ve tropikal bir adanın keyfini çıkarmamızı sağlayan ücretsiz Android oyununda kendi adamızı kurarak işletmeye açıyoruz. Zengin turistler tatil için sıcak ve güneşli bir ada ararken bizim görevimiz adamızı onlar için bir cennete çevirerek ilgilerini çekmek ve paralarını ceplerinden akıtmalarını sağlamaktır. Turistleri memnun edebilmek için gazinolar, oteller, eğlence merkezleri, restoranlar ve diskolar gibi farklı yapılar inşa etmeli ve hizmete açmalıyız. Yarattığımız bu binaları hasar gördüklerinde tamir etmeliyiz ve ihtiyaca göre geliştirmeliyiz.

Adamızda kullanabileceğimiz alan sınırlı olduğundan yeni topraklar satın almalı ve denizleri daha etkin kullanmalıyız. Adamıza yerleştirebileceğimiz binaların yanında egzotik bitkileri ve çevre düzenlemelerini kullanarak adayı turistler için sıkıcı olmaktan kurtarmalıyız. Oyunda oyunu oynayan diğer arkadaşlarımızla mücadele ettiğimiz için rüya adamızı yaratmalı ve en çok geliri elde etmeliyiz.

Oyunun hoş ve neşeli grafikleri ilginç ve eğlenceli oynanışla birleşmektedir. Oyuna alıştıktan sonra alışkınlığa dönüşen Paradise Island'da oynu kapalı olsa dahi adadaki hayat devam etmektedir. Tayfunlar ve tsunamiler gibi beklenmedik doğal olaylar oyuna heyecan katarken birçok farklı oyun dinamiği bizi oyunda beklemektedir.

Eğer Farmville tarzı sosyal oyunları ve Simcity tarzı şehir simülasyonlarını seviyorsanız Paradise Island'ı oynamaktan büyük zevk alabilirsiniz.

Aşağıdaki bulunan tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.