Paramanya

Paramanya

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19,649
  • DOSYA BOYUTU 112 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Netmarble EMEA

Paramanya, ekonomimizi geliştirip masadaki rakiplerimizi yenmeye çalıştığımız eğlenceli bir masa oyunu.

Paramanya, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir ekonomi odaklı masa oyunu.

Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız ekonomik olarak gelişip masada bulunan rakiplerimizi yenmek. İlk bakışta Monopoly'yi andırsa da Paramanya'ya orijinal bir hava katan pek çok öğe var. Fakat bize kalırsa oyunun en güzel yanı hem arkadaşlarımıza hem de dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele edebilme şansına sahip olmamız.

Oyuna başlarken öncelikle kendimize karakter seçmemiz gerekiyor. Her oyuncu kendine karakter seçtikten sonra sırayla zarlar atılmaya başlanıyor. Şansa bağlı olarak ilerleyen oyunda yapacağımız hamleler ve tercihler aslında oyunun gidişatı üzerinde şanstan daha büyük bir etkiye sahip.

Bu süreçte mümkün olduğunca fazla şehir almaya ve şehirlerimizi gelir sağlayacak binalarla geliştirmeye çalışıyoruz. Zamanla karakterimizi ve zarlarımızı geliştirerek kazanma şansımızı artırabiliyoruz. Ne kadar fazla gelir elde edersek kazanma şansımız da aynı ölçüde artıyor.

Ülkemize has bazı öğelerle zenginleştirilmiş olan Paramanya, büyük küçük demeden tüm oyunseverler tarafından büyük bir beğeniyle oynanacaktır. Masa oyunlarına ilgi duyuyorsanız Paramanya mükemmel bir tercih oalcaktır.