Parkkolay

Parkkolay

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Parkkolay

Parkkolay mobil uygulaması Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilen detaylıca hazırlanmış bir otopark bulma uygulamasıdır.

Android tabanlı akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilen Parkkolay mobil uygulaması, kullanıcılarını park yeri bulmakonusunda epeyce rahat ettirebilecek bir otopark bulma uygulamasıdır.

Gün geçtikçe daha da vahim hale gelen park yeri sorunu insanları gerçekten zaman zaman çileden çıkartabiliyor. Özellikle yoğun araç trafiğinin yaşandığı şehirlerde otopark bulmak, bulunsa da otoparkın fiyatları ve şartlarının dezavantajlı oluşu insanlar için ciddi bir sorun haline geldi. Bu sorunsalı biraz olsun rahatlatabilmek adına geliştirilen Parkkolay mobil uygulaması kullanıcılarına en yakın otoparkı bulma konusunda yardım ederken aynı zamanda otoparkların doluluk oranını ve fiyatlarını da kullanıcılara bildiriyor.

Rezervasyon yapma imkanı da tanıyan Parkkolay mobil uygulaması sayesinde otoparka gidene kadar boş yer kalmama ihtimalini de bertaraf etmiş oluyorsunuz. Kredi kartıyla ödeme yapabildiğiniz uygulamada böylelikle nakit olmaması durumunda da günü kurtarabilirsiniz. Aracınızın güvenliği konusunda da garanti veren Parkkolay mobil uygulamasını Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.