Parkour Simulator 3D

Parkour Simulator 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,510
  • DOSYA BOYUTU 192.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Teen Games LLC

Parkour Simulator 3D, Windows 10 cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz parkur koşu oyunu.

Parkour Simulator 3D, Mirror’s Edge’in sistem gereksinimlerini karşılayacak Windows bilgisayara sahip değilseniz oynayabileceğiniz en iyi parkur koşu oyunu.

Görsel ve oynanış açısından Mirror’s Edge kadar başarılı olmayan ancak en az onun kadar eğlendiren oyun Windows platformuna evrensel oyun olarak çıkmış. Eğer Windows 10 işletim sistemli telefona sahipseniz hem mobil hem de masaüstünde aynı arayüzle karşılaşmakla kalmıyor; oynadığınız oyun cihazlarınız arasında senkronize oluyor.

Çizgi roman sayfalarını anımsatan karelerden oluşan girişle bizleri karşılayan oyunda en iyi parkur koşucularının meydan okuması üzerine davetlerine icabet ediyor, türlü engellerle zorlaştırılmış parkurlarda kapışıyorsunuz. En iyilerle yarıştığınızdan hata yapmamanız gerekiyor. En ufak dalgınlığınızda rakibiniz turbo moduna geçerek bizi oldukça gerisinde bırakıyor.

Oyunda engelleri aşmak kadar hareketleri zamanında yapmak ta önemli. Zıplamanız veya kaymanız gerektiğinde hareketi biraz geç yaparsanız engeli atlatmanıza rağmen puan kaybediyorsunuz ve üst üste yapmanız durumunda yarışa veda ediyorsunuz.