Paylas

Paylas

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,583
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Paylas.com

Paylas uygulaması ile mobil cihazınızdan canlı yayın yapabilir, diğer canlı yayınları izleyebilirsiniz.

Paylas, iPhone ve iPad’iniz üzerinden kesintisiz olarak ve yüksek görüntü kalitesi ile canlı yayın yapmanıza ve mevcut canlı yayınları izlemenize imkan tanıyan bir mobil uygulamadır.

Paylas uygulaması sayesinde nerede olursanız olun kanal açıp canlı yayına başlayabilir, canlı yayını Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsiniz. O anda canlı olarak yayınlanan videolara ulaşabilir, festival – konser gibi gelecek etkinlikleri görebilir ve takibe alabilirsiniz. Canlı yayın yapan kişilerin kanallarına abone olabilirsiniz.

Sınırsız süre video kaydına izini veren uygulama ile yapabileceklerinizin bir sınırı yok. Konsere gelemeyen arkadaşınıza konser alanını canlı canlı gösterebilirsiniz. Yurt dışında gerçekleşen bir etkinlikte olan biteni takipçilerinize sıcak sıcak aktarabilirsiniz. Sokak müzisyenlerini görüntüleyebilirsiniz. Çok özel yemek tarifinizi milyonlarla paylaşabilirsiniz.

Not: Canlı yayına başlamak için ücretsiz üyeliğinizi oluşturmanız gerekmektedir. Facebook hesabınızı bağlayarak üyelik aşamasını hızlıca geçebilirsiniz.