PDF24 Creator

PDF24 Creator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,998
  • DOSYA BOYUTU 17.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici geek Software GmbH

PDF24 Creator adlı ücretsiz yazılım sayesinde herhangi bir uygulama üzerinden kolayca PDF dosyaları oluşturabilirsiniz.

PDF24 Creator herhangi bir yazdırılabilir belgeyi (görüntüler dahil) PDF formatına dönüştümenize olanak tanıyan ücretsiz bir araçtır.

Uygulamanın arayüzü gayet temiz ve kullanışlıdır. Düzenleme yapmak istediğiniz belgeleri sürükle bırak yöntemiyle programa aktarabilirsiniz. Aynı zamanda PDF24 Creator toplu işleme özelliğine sahip olduğu için dosyalarınızla teker teker uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Kolaylıkla üzerinde çalıştığınız belgenin sayfalarına yaklaşıp uzaklaşabileceğiniz gibi, genişliğini veya sayfaya sığdırma ayarlarını da ayarlayabilirsiniz. Bunlar dışında isterseniz üzerinde çalıştığınız belgeleri, JPG, PNG, BMP ve GIF formatlarında dışarı aktarma şansına da sahipsiniz.

Ayrıca dosyaları sıkıştırabilir ve sıkıştırılmış dosyaları arşivden ayıklayabilir, dosyaları veya klasörleri yeniden adlandırabilir, kamera ve tarayıcılardan dosyaları içeri aktarabilirsiniz.

Program bu kadar çok özelliği sizlere ücretsiz olarak sunuyor olmasının dışında sistem kaynaklarını gayet düşük düzeyde kullanarak herhangi bir kasma veya takılmaya neden olmaz.

PDF24 Creator'ın yardım dosyası bulunmamaktadır ve bunun dışında bazı PDF ayarlarını düzenlemekle ilgili eksikleri bulunmaktadır ama genel olarak gerçekten başarılı bir program olan PDF24 Creator'ı sizlere gerçekten öneririm.