Penguen

Penguen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,379
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Komik Büro

Penguen, popüler mizah dergisinde yer alan karikatürleri Android cihazınız üzerinden görüntülemenizi sağlar.

Penguen, Türkiye'nin en sevilen mizah yayınları arasında olan Penguen dergisinin resmi mobil uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Penguen uygulaması nerede olursanız olun, dilediğiniz zaman Penguen'de yayınlanan birbirinden güzel ve komik karikatürlere göz atmanızı mümkün kılıyor. Penguen temel olarak Instagram benzeri bir arayüz ile tasarlanmış bir karikatür paylaşım uygulaması. Penguen uygulaması içerisinde Penguen'de karikatürler yayınlanan Selçıuk Erdem, Serkan Altuniğne, Erdil Yaşaroğlu gibi çizerlerin karikatürlerini bulabilmeniz mümkün. Her gün güncellenen uygulamaya sürekli yeni karikatürler de ekleniyor.

Penguen'in arayüzü bize tıpkı Instagram'ın haber akışını anımsatıyor. Bu arayüzde aşağı doğru kaydırarak yayınlanan karikatürleri zaman sıralamasına göre görebiliyorsunuz, hoşunuza giden karikatürü beğenebiliyor ve Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabiliyorsunuz. Beğendiğiniz karikatürler hesabınız üzerine kaydediliyor ve bu karikatürlere dilediğiniz zaman kolayca erişebiliyorsunuz.

Penguen uygulamasının beğenme, paylaşma ve profilinize kaydedilen karikatürleri görme özelliklerinden faydalanabilmek için uygulama ile Facebook hesabınızı birleştirmeniz yeterli.