Turkcell Dergilik S

Turkcell Dergilik S

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,021
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Turkcell

Turkcell Dergilik S, oldukça kapsamlı ve kullanışlı bir dergi okuma mecrası.

Turkcell Dergilik S, Türkiye'nin önde gelen dergilerinin buluştuğu, okurların söz konusu mecrada yer alan dergilere ulaşmalarını ve onları okumalarını sağlayan bir Android uygulaması.

Sadece Android akıllı telefonlara özel olarak hazırlanmış olan bu sürümde bulunan dergiler arasında ücretsiz olanları ücretsiz olarak son derece kolay ve sade bir arayüzle okuyabilirsiniz. Okumak istediğiniz dergileri Android cihazınıza indirebilir ve daha sonra internet bağlantısına gerek kalmadan onları okuyabilirsiniz.

İnternet bağlantısı kotalı olan kullanıcılar sadece metinleri çekerek ekonomik bir şekilde aradıkları bilgilere ve içeriklere ulaşabilirler.

Dergiler arasında beğendiğiniz ve daha sonra da göz atmayı düşünebileceğiniz içerikleri işaretleyebilirsiniz. Böylece "sakladığım sayfalar" başlığı altından istediğiniz zaman söz konusu içeriklere ulaşabilirsiniz.

Satın aldığınız ya da ücretsiz olarak indirdiğiniz dergileri "kütüphane" başlığı altında biriktirebilir ve istediğiniz zaman dergilere göz atabilirsiniz.