Pet Vet Doctor

Pet Vet Doctor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 521
  • DOSYA BOYUTU 47.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bake More Cake Maker Inc.

Pet Vet Doctor, iPhone ve iPad'lerinize yükleyerek birbirinden sevimli köpeklere veterinerlik yapacağınız eğlenceli oyunlardan bir tanesidir.

Pet Vet Doctor, çocuklarınıza hayvan sevgisi ve sağlığın önemini birlikte gösterebileceğiniz ve bunları yaparken aynı zamanda çocuğunuzun çok eğlenmesini sağlayabileceğiniz etkileyici iOS oyunlarından bir tanesidir.

Oyunda veteriner olarak görev yapıyorsunuz. Farklı hastalıklarla gelen köpeklerin ne problemi olduğunu çözerek onları tedavi etmelisiniz. Yüzlerce farklı kombinasyon arasından doğru hastalık teşhişini koyarak gerekli tedaviyi uygulamalısınız.

Oyun içerisinde Labrador, Sibirya Kurdu, Bulldog ve Dalmaçyalı olarak 4 farklı köpek türü bulunuyor. Bu köpeklerin yakalanabileceği 8 farklı hastalık türü arasında ise kene, bit, kemik kırıklıkları, kızarıklıklar, grip ve grip enfeksiyonu gibi hastalıklar bulunuyor. Tabi bu hastalıkları tespit edebilmek için kullanacağınız 4 farklı tıbbi araç bulunuyor. Bunlar X-ray cihazı, eldivenler, termometre ve büyüteç.

Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz versiyonu olmasına rağmen 2 köpek türü hariç tüm problemler ve tıbbi araçlar açık ve kullanılabilir durumdadır. Fakat oyun içi mağazadan ekstra eşyalar satın alabiliyorsunuz. Çocuklarınız ile birlikte eğlenmek ve onları mutlu edebilmek için mutlaka denemeniz gereken bir iOS oyunudur.