Piano Tiles

Piano Tiles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,443
  • DOSYA BOYUTU 6.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HU WEN ZENG

Piano Tiles, reflekslerinizi geliştirmenize yardımcı olan ücretsiz bir oyundur.

Piano Tiles, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının reflekslerini geliştirmeye yönelik hazırlanmış ücretsiz bir oyundur. Oynanışın kurallar kadar basit olmadığı bu oyunda reflekslerinizi test eden birbirinden zorlu oyun modları bulunuyor.

Piano Tiles, Android’li telefon ve tabletinizde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz harika bir refleks geliştirme oyunu. Siyah ve beyaz renklerden oluşan oyunun tek bir kuralı var o da beyaz kutucuklara dokunmamak. Oyunu başarılı bir şekilde tamamlamak içinse kutucuklara iyice konsantre olmalı, doğru zamanda doğru kutucuğa dokunmalısınız.

Kuralların oldukça basit olduğu oyunda farklı oynanış gerektiren birbirinden zorlu ve eğlenceli oyun modları sizleri bekliyor. Classic, Arcade, Zen, Rush ve Relay adını taşıyan 5 farklı oyun modu bulunuyor. Classic’i seçtiğinizde en kısa sürede 50 siyah kutucuğa dokunmanız gerekiyor. Arcade ise biraz daha fazla dikka isteyen, olabildiğince fazla sayıda siyah kutucuğa dokunarak en iyi puanı elde etmeye çalıştığınız bir oyun modu. Zen mode’u seçtiğinizde size 30 saniye gibi oldukça kısa bir süre veriliyor ve bu süre içerisinde olabildiğince fazla siyah kutucuğa dokunmanız gerekiyor. Rush mode ise Arcade moduna benzeyen, hız limitinin olmadığı bir oynanış sunuyor. Diğer bir oyun modu olan Relay ise 10 saniye içerisnde 50 kutucuğu tamamlanız gerekiyor. Hangi oyun modunu seçerseniz seçin arka planda etkileyici piyano ses efekti ile karşılaşıyorsunuz.

Eğer reflekslerinizi geliştirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Piano Tiles veya diğer bilinen adıyla Don’t Tap The White Tile tam size göre.