Pictionary

Pictionary

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Etermax

Pictionary, Android cihazlarınızda kelime seçerek çizim yapabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Pictionary, klasik masa oyunu deneyimini dijital ortama aktaran çok keyifli bir çizim oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, arkadaşlarınızla veya gerçek zamanlı oynayabileceğiniz bir modla kelimeleri çizerek anlatabilirsiniz. Etermax'in elinden çıkan bu harika oyunu gelin biraz daha yakından tanıyalım. 

Öncelikle Pictionary oyununun 2 modu olduğunu söyleyelim. Birinde herhangi bir kelime seçerek istediğiniz çizimi yapabiliyorsunuz. İkincisinde ise gerçek zamanlı bir şekilde bir başkasıyla oynayabiliyorsunuz. Aralarında Türkçe'nin de bulunduğu birden fazla dilde kelime seçebildiğinizden, anlatım konusunda bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Fakat çizim yeteneği tamamen sizin becerinize kalmış. Diğer yandan her bildiğiniz kelime oyun içerisinde bir anlam ifade ediyor, bu da ödül sandıklarından faydalanabileceğiniz anlamına geliyor. 

Mükemmel arayüze ve eğlenceli animasyonlara sahip Pictionary oyununu oynamak isterseniz ücretsiz indirebilirsiniz. Çok keyifli vakit geçirmenize imkan tanıdığından oynamanızı kesinlikle öneririm.

NOT: Uygulamanın boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.