Pingru APK

Pingru APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 111,676
  • DOSYA BOYUTU 4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici goygoy

Pingru APK, Instagram gizli profil gösterme uygulamasıdır. Pingru APK ile merak ettiğiniz gizli profilleri görebilirsiniz.

Instagram üzerinde en çok merak edilenlerden biri de Instagram hikayelere gizli bakma ve gizli profilleri görme uygulamasıdır. Burada devreye Pingru APK uygulaması girmektedir. Birçok kişinin merak ettiiği soruya cevap veren uygulama bu görev için üretilmiş diyebiliriz. 

Pingru APK İndir

Uygulama aynı zamanda birçok özellik ile birlikte gelmektedir. Bu özellikler arasında; profil görüntüleme, hikaye görüntüleme ve indirmede yer almaktadır. Bu sayede stalk yapmak istediğiniz kişinin profilini gizli bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Fakat bu tarz uygulamalar genellikle havuz sistemi ile çalışmaktadır. Yani siz hesabınızı girdiğiniz zaman sizin hesabınızıda güvenlik zaafiyetine yol açmaktadır. Kısaca siz de bu uygulamaların veri havuzunda yer almış olursunuz.

Ancak birçok kişi bu tarz uygulamaları merak ettikleri için kullanmaktadır. Bunun nedeni ise insanoğlunun merak duygusunun önünene geçememesidir. Eğer gerçekten bir kişinin gizli profilini merak ediyorsanız Pingru APK uygulamasını kullanabilirsiniz.

Tabi bu durumun etik olan tarafı da mevcuttur. Yani profilini gizlemek isteyen kişi zaten üçüncü taraf kişilerin profilini görmesini istememektedir. Fakat ne olursa olsun merak duygunuzun önüne geçemiyorsanız ve Instagram gizli profillere bakmak istiyorsanız Pingru APK uygulamasını indirebilirsiniz. 

Bu noktada önemli bir hatırlatma yapmakta fayda var. Çünkü Pingru APK üçüncü taraf kişiler tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu tip resmi olmayan uygulamalar zaman zaman çeşitli güvenlik zaafiyetlerine sebep olabilir.