Pixel Cup Soccer Maracanazo

Pixel Cup Soccer Maracanazo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 168
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Batovi Games Studio

Pixel Cup Soccer Maracanazo oldukça eğlenceli bir futbol oyunudur

Pixel Cup Soccer Maracanazo oldukça sevimli grafiklere ve basit bir oynanış yapısına sahip olan eğlenceli bir mobil futbol oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Pixel Cup Soccer Maracanazo retro tarzda bir yapıya sahip. Oyun eskiden televizyona bağlayarak çalıştırdığımız atarilerdeki veya gameboylardaki futbol oyunlarına benzemekte. 8 bit grafiklerle donatılmış olan Pixel Cup Soccer Maracanazo oynanış olarak da yine retro tarzdaki futbol oyunlarının basit oyun yapısına sahip.

Pixel Cup Soccer Maracanazo'da ilgin. bir oyun yapısı mevcut. Oyunda temel amacımız Brezilya'yla karşılaşarak 1 dakika içerisinde en çok golü Brezilya kalesine göndermek. Her attığımız gol toplam süreye 14 saniye ekliyor ve bu sayede daha çok puan kazanmamıza imkan tanınıyor.

Pixel Cup Soccer Maracanazo oldukça kolay kontrollere sahip. Futbolcularımızı kontrol etmek için tek yapmamız gereken pas, şut ve yönlendirme tuşlarını kullanmak. Oyunda kazandığınız yüksek puanları global puan listelerinde yayınlayabileceğiniz gibi Facebook üzerinden de paylaşabiliyorsunuz.