Pixel Dungeon

Pixel Dungeon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 89
  • DOSYA BOYUTU 2.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici watabou

Pixel Dungeon, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eski oyunları anımsatan ve oldukça eğleneli bir rol yapma oyunudur.

Pixel Dungeon, sorunsuz, iyi düşünülmüş ve eğlenceli bir rol yapma oyunudur. Oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz. Eğer eski tür oyun yapısına ve grafiklere sahip olan oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Pixel Dungeon'ı mutlaka denemelisiniz.

Oyunun içerisinde klasik rol yapma oyunu elementleri bulunmaktadır. Savaşçı, büyücü veya bıçakçı gibi farklı karakterlerden birini seçerek oynayacağınız oyunda zindanlara giderek tehlikeli yaratıkları öldürmeye ve hazineleri toplamaya çalışmalısınız.

Tatlı müziklere ve 8 bit grafiklere sahip olan oyun eski tür olmasına rağmen sandığınız kadar kolay bir oyun değil. Oyunun kötü yanlarından bir tanesi, oyunun herhangi bir öğretici bölümü bulunmuyor. Bu yüzden ilk başladığınızda oyuna alışmak ve öğrenmek biraz zorlayabilir. Fakat alıştıktan sonra rahatça oynayarak farklı eşyalar toplamaya çalışabilir, ölümcül yaratıkları yok edebilir ve Yendor'un kolyesini bulmaya çalışabilirsiniz.

Oyun temel olarak şansa dayalıdır. Bu nedenle şansınız yaver gitmediği zamanlarda ölebilirsiniz. Fakat oynarken oldukça eğlenebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Eski tür oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız Pixel Dungeon'u Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.