Play Magnus

Play Magnus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 480
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Play Magnus

Play Magnus, satranç ustası Magnus Carlsen ve diğer online oyuncular ile satranç oynama keyfi yaşayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android satranç oyunu.

Play Magnus, Dünya satranç şampiyonlarına karşı satranç oynama keyfi yaşayabileceğiniz oldukça farklı ve gelişmiş bir Android satranç oyunu.

Magnus Carlsen'in resmi uygulaması olan Play Magnus, belirli aralıklarla düzenlenen tunurvalar sayesinde yükselerek Magnus Carlsen ile yüz yüze canlı satranç oynama şansı elde edebileceğiniz bir uygulama. Fakat bunun için satranç oyununda çok iyi olmanız gerekiyor. Eğer yeterince iyi değilseniz bu oyun sayesinde kendinize denk güçteki rakipler ile sürekli oynayarak zamanla kendinizi geliştirebilirsiniz.

Şu an için sadece tek kişilik oyun modu bulunan oyunda ilerleyen süreçte birden çok oyunculu oynama desteği de bulunacağı açıklandı.

Diğer tüm satranç oyunlarına göre farklı bir tasarıma sahip olan Play Magnus ile Android cihazlarınız üzerinde güzel ve eğlenceli bir satranç deneyimi yaşayabilirsiniz.