Playroom Racer 2

Playroom Racer 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 206
  • DOSYA BOYUTU 51.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Intuitive Computers

Playroom Racer 2, size en uygun ve beğendiğiniz maket arabayı seçerek oyun salonlarında rakipleriniz kıyasıya yarışacağınız bir iOS araba yarışı oyunudur.

Playroom Racer 2, iOS cihazlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz mükemmel bir araba yarışı oyunudur. Pek çoğumuzun bildiği maket araba yarışı oyunlarının başında gelen Re-Volt'a benzerliği ile dikkat çeken Playroom Racer'ın oyun yapısı ve oynanışı gerçekten çok eğlenceli.

Oyunu indirip giriş yaptıktan sonra kendi zevklerinize göre spor bir araba seçebilir veya kamyonet alarak daha dayanıklı bir araca sahip olabilirsiniz. Gireceğiniz yarışlar içerisinde hem rakiplerinizle yarışıp hemde onlara hasar vermeye ve böylece geride kalmalarını sağlamaya çalışmalısınız.

Oyunu oynadıkça kendi sürüş yeteneklerinizda zamanla artacak ve gittikçe usta bir şöför haline geleceksiniz. Oyun içerisinde Yarış, Zamana Karşı ve Pratik modları bulunmaktadır. Game Center desteği sayesinde yarışlarda elde ettiğiniz dereceleri dünya üzerindeki tüm Playroom Racer 2 oyuncularının görmesni sağlayabiliyorsunuz.

Oyunun ücretsiz versiyonu olan bu sürümünde size 2 adet farklı oyun odası parkuru ve 2 adet seçebileceğiniz araç verilmektedir. Oyunu deneyerek beğenmeniz takdirde satın alabilirsiniz. Ücret karşılığında satın alacağınız tam sürümüyle birlikte oyun içerisindeki reklamlar kalkar, 3 yeni oyun odası parkuru açılır ve 4 yeni maket yarış arabası daha eklenir.

Düzenli olarak güncellenerek oyunculara ekstra ödüller ve yeni arabalar sunan Playroom Racer 2'yi, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabilmek için hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.